Produkty uzupełniające

W tej kategorii jest 28 produktów.
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 28 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 28 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe nowoczesne wandaloodporne produkty uzupełniające akcesoria łazienkowe o różnorakich kształtach, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Produkty uzupełniające akcesoria łazienkowe wykonane z najwyższej jakości:
  • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu: mat, połysk,
  • stali o wykończeniu: chromowana, mat, połysk
  • tworzywa sztucznego ABS, dostępne w kolorach białym, chromowany,
  • mosiądzu chromowanego,
  • Oferujemy szeroki zakres akcesoriów łazienkowych szczególnie odpowiedni do łazienek czy pokoi hotelowych w zależności od modelu i kategorii, nadają się do wyposażenia siłowni, szkół, biur, szpitali, ośrodków opieki, lotnisk, przestrzeni rekreacyjnych, toalet publicznych w zakładach pracy, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, kinach, teatrach, muzeach, dworcach kolejowych, dworcach autobusowych, akademikach, bursach, ośrodkach zdrowia, toalet dla osób niepełnosprawnych jak i obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi. Rozwiązania o wysokiej jakości i odporności, atrakcyjnym wzornictwie i możliwościach różnych wykończeń. Elementy funkcjonalne i eleganckie mają doskonałą jakość. W skład akcesoriów suszarki do ręczników, wieszaki, piktogramy, stepery do drzwi i dozowniki do chusteczek to tylko niektóre z głównych akcesoriów oferowanych przez NOFER.
  • Nasze produkty uzupełniające akcesoria łazienkowe charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, dezynfekcji, wytrzymałością i trwałością a także ułatwiają komunikacje.

Wysokiej jakości produkty uzupełniające – wybierz odpowiedni model

W aktualnej ofercie nasi klienci mogą znaleźć produkty uzupełniające – są to akcesoria łazienkowe, które występują w różnorakich kształtach, a dzięki swej ponadczasowej stylistyce znakomicie wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Produkty uzupełniające zostały wykonane przede wszystkim z surowców najwyższej jakości. Głównym materiałem jest stal nierdzewna AISI 304 o wykończeniu matowym, chromowanym lub z połyskiem.

Nasz asortyment składa się z bogatej oferty akcesoriów do łazienki, szczególnie obiektów znajdujących się na terenie obiektów publicznych. Produkty uzupełniające znakomicie sprawdzą się w hotelach, na siłowniach, w szkołach, biurach, szpitalach centrach handlowych czy kinach lub teatrach. Wszystkie modele akcesoriów występują w różnych wzorach oraz stylach wykończenia. Elementy funkcjonalne zostały wykonane z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Wszystkie produkty bardzo łatwo można czyścić i dezynfekować. Surowce, z których je wykonano nie reagują z silnymi środkami chemicznymi.