Pojemniki na papier toaletowy

W tej kategorii jest 8 produktów.

Pojemniki na papier toaletowy to nie tylko najlepsze rozwiązanie w przypadku znikającego papieru. To przede wszystkim wygoda dla wszystkich użytkowników toalety publicznej. Pojemnik ułatwia dobranie odpowiedniej ilości papieru toaletowego, który nigdy już nie będzie ciągnął się po podłodze. Łatwiejsze będzie więc nie tylko użytkowanie papieru, a...

Pojemniki na papier toaletowy to nie tylko najlepsze rozwiązanie w przypadku znikającego papieru. To przede wszystkim wygoda dla wszystkich użytkowników toalety publicznej. Pojemnik ułatwia dobranie odpowiedniej ilości papieru toaletowego, który nigdy już nie będzie ciągnął się po podłodze. Łatwiejsze będzie więc nie tylko użytkowanie papieru, ale i utrzymanie porządku w łazience oraz jej sprzątanie.

Oferujemy różne modele pojemników na papier toaletowy. Różnią się wymiarami, dlatego wybierając urządzenie, dobierz jego rozmiar do potrzeb pomieszczenia, w którym będzie zawieszony. Jeśli udostępniasz duże rolki papieru, dobierz taki pojemnik, które bez trudu pomieści nawet największe rolki.

Produkując pojemniki na papier toaletowy, pamiętamy o najważniejszych czynnikach, które wpływają na to, że Klienci są zadowoleni z naszych produktów. Zaczynamy od tworzenia projektu, następnie wybieramy najtrwalsze materiały, które przetrwają niezliczone ilości wymiany rolek. Tworzywo, z którego produkowane są urządzenia sanitarne, musi być także odporne na dokładnie czyszczenie. Utrzymane w czystości pojemniki nie tylko lepiej się prezentują, ale przede wszystkim są bardziej higieniczne. Walory estetyczne również odgrywają ważną rolę. Nowoczesne biuro, nowoczesna fabryka czy nowoczesny budynek użytku publicznego powinien posiadać nowocześnie wyposażone łazienki, dostosowane również do osób niepełnosprawnych.

Nowoczesne pojemniki na papier toaletowy są wygodne w użytkowaniu oraz obsłudze przez personel sprzątający. Wystarczy jeden ruch kluczykiem, a pojemnik gotowy jest do ponownego zamieszczenia w nim papieru. Wśród pojemników dostępne są takie wieszaki na papier toaletowy. Każde urządzenie posiada przejrzysty wskaźnik zużycia papieru, dzięki czemu nigdy go nie braknie. Wybierz pojemnik na papier w rozmiarze i kolorze, który najlepiej sprawdzi się w łazienkach w Twojej firmie.

Więcej
Wyświetla 1 - 8 z 8 pozycji
Wyświetla 1 - 8 z 8 pozycji
 • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne pojemniki na papier toaletowy, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Pojemniki na papier toaletowy wykonane z najwyższej jakości:
 • tworzywa sztucznego ABS, dostępne w różnorodnej gamie kolorów (biały, czarny, przezroczysty)
 • Podajniki występują w manualnym trybie uruchamiania,
 • Oferujemy różne modele pojemników na papier toaletowy montowane do ściany zaczynając od:
 • Pojemników rolkowych na papier toaletowy,
 • Pojemniki zbiorcze na papier toaletowy,
 • Wieszaki na papier toaletowy,
 • Nasze pojemniki na papier toaletowy charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, wytrzymałością, trwałością, odpornością na korozje, Wyposażone w zamek bezpieczeństwa (uzupełnienie rolek). Wskaźnik ilości zużycia papieru znajduje się na przedniej ściance pojemnika.
 • Pojemniki na papier toaletowy w zależności od modelu mogą różnić się pojemnością:
 • 400 arkuszy (papier toaletowy w listkach),
 • o różnej ilości rolek - od 1 do 2,
 • rolki o różnej wielkości- maksymalne średnice rolki od 12cm do 28cm,

Przeznaczone do wyposażenia łazienek w domach prywatnych, toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, siłowniach, kinach, teatrach, muzeach, akademikach, bursach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, toalet dla osób niepełnosprawnych, itp. jak i obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.