Umywalki wpuszczane w blat

W tej kategorii jest 25 produktów.

Umywalki wpuszczane w blat to rozwiązanie, na które decydujemy się ze względów estetycznych, jak i praktycznych. Dzięki umywalkom blatowym zyskujemy dodatkowe miejsce. Po bokach możemy bowiem położyć podręczną mydelniczkę czy tubkę ze swoim ulubionym kosmetykiem, a gdy pod blatem umieścimy szafkę, pomieścimy w nim wiele potrzebnych przedmiotów. ...

Umywalki wpuszczane w blat to rozwiązanie, na które decydujemy się ze względów estetycznych, jak i praktycznych. Dzięki umywalkom blatowym zyskujemy dodatkowe miejsce. Po bokach możemy bowiem położyć podręczną mydelniczkę czy tubkę ze swoim ulubionym kosmetykiem, a gdy pod blatem umieścimy szafkę, pomieścimy w nim wiele potrzebnych przedmiotów. Często jest tak, że nie wiemy, gdzie schować kosmetyki, środki higieniczne czy środki czystości, by móc szybko przetrzeć umywalkę. Szafka pod blatem umożliwia schowanie tych wszystkich rzeczy w takim miejscu, w którym zawsze będą pod ręką. Dlatego tak popularnym rozwiązaniem było montowanie blatu, pod którym znajduje się szafka, a w blat wpuszczana jest umywalka.

W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne i designerskie umywalki wpuszczane w blat, które sprawdzą się zarówno w prywatnych łazienkach, jak i w publicznych toaletach. Stal nierdzewna to materiał, który często wykorzystywany jest do produkcji urządzeń sanitarnych. Umywalki ze stali nierdzewnej ładnie wyglądają, a ich czyszczenie nie sprawia najmniejszych problemów. Dzięki temu zawsze łazienka jest czysta, a czysta łazienka to najlepsza wizytówka każdej firmy.

Blatowe umywalki ze stali nierdzewnej dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz umywalkę do swojego blatu. Umywalki dostępne są także w wersji matowej i polerowanej, więc umywalki dopasujesz także do innych elementów wystroju łazienki. Kolejnym ważnym aspektem podczas wyboru umywalek jest to, czy potrzebujemy umywalkę przelewową, czy bezprzelewową. Często jest tak, że urządzenia sanitarne kupujemy, gdy łazienka została już przygotowana i nie możemy zaplanować rozwiązań w łazience. Duży wybór umywalek umożliwi Ci wybranie takiej, która idealnie wpisze się w przygotowane wcześniej połączenia hydrauliczne. Wybierz umywalkę, która będzie nie tylko praktycznym i potrzebnych urządzeniem, ale także ozdobą. Płaski lub zakrzywiony rant, połysk lub matowe wykończenie to podstawowe czynniki, wpływające efekt, jaki uzyskasz, montując umywalkę w łazience.

Więcej
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 25 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 25 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe nowoczesne wandaloodporne umywalki blatowe, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Umywalki wykonane z najwyższej jakości:
  • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu mat, połysk,
  • Oferujemy różne modele umywalek zaczynając od:
  • Umywalki montowane na blacie bez przelewu z zakrzywiona krawędzią, dostępne średnice od 305 do 405mm.
  • Umywalki montowane na blacie z przelewem, zakrzywioną krawędzią, dostępne średnice od 305 do 405mm.
  • Umywalki montowane pod blatem bez przelewu z płaskim rantem, dostępne średnice od 305 do 405mm.
  • Umywalki montowane pod blatem z przelewem, płaskim rantem, dostępne średnice od 305 do 405mm.
  • Umywalki montowane na blacie z przelewem zawierające zawór spustowy, dostępna średnica 426mm.
  • Nasze umywalki charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, dezynfekcji, wytrzymałością, trwałością, nowoczesnym wzornictwem, elegancją, które łączą się z głównymi zaletami i wysoką odpornością na uderzenia.
  • Przeznaczone do wyposażenia łazienek w prywatnych domach, toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, siłowniach, kinach, teatrach, muzeach, akademikach, bursach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, toalet dla osób niepełnosprawnych jak i obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi