Wylewki

W tej kategorii jest 3 produktów.
Wyświetla 1 - 3 z 3 pozycji
Wyświetla 1 - 3 z 3 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne wylewki, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Wylewki wykonane z najwyższej jakości mosiądzu chromowanego,
  • Oferowana przez nas armatura łazienkowa w zależności od modelu wlewki może być montowana do ściany bądź blatu, charakteryzuje się wytrzymałością, bezawaryjnością, łatwością w czyszczeniu i dezynfekcji, funkcjonalnością.
  • Przeznaczone do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, kinach, teatrach, muzeach, lotniskach, siłowniach, basenach, bibliotekach publicznych, urzędach, biurach, dworcach kolejowych, dworcach autobusowych toalet dla osób niepełnosprawnych a tak że obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.

Gustowne wylewki w przystępnych cenach

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem nowoczesnych wylewek, które z pewnością wpasują się w gusta klientów. Są to elementy wykonane z najwyższej jakości mosiądzu chromowanego, dzięki czemu kupujący ma pewność, że nowy nabytek posłuży bardzo długi czas.

Oferowana przez nas armatura łazienkowa w zależności od modelu wlewki może być montowana do ściany bądź blatu – dlatego tak łatwo można przystosować przedmiot to indywidualnych potrzeb. Proponowane modele charakteryzuje się przede wszystkim wytrzymałością, bezawaryjnością oraz łatwością w czyszczeniu i dezynfekcji. Powłoka wylewek nie reaguje z silnymi środkami chemicznymi. Nasze produkty bardzo często wykorzystywane są do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, szpitalach, lotniskach i innych obiektach tego typu. Należy pamiętać, iż modele przedstawione w ofercie znakomicie radzą sobie w miejscach o dużym natężeniu ludzi, a ich ergonomia stoi na naprawdę wysokim poziomie.