Stojaki na bagaż

W tej kategorii jest 3 produktów.
Wyświetla 1 - 3 z 3 pozycji
Wyświetla 1 - 3 z 3 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne stojaki na bagaże, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. stojaki wykonane z najwyższej jakości:
  • stali chromowanej, nylonu i sztucznej skóry,
  • oferujemy stojaki na bagaże z oparciem lub bez, w różnych wzorach, kolorach z nylonowymi czarnymi paskami bądź czarną sztuczną skórą.
  • Przeznaczone do wyposażenia pokoi w hotelach, pensjonatach, a także garderoby w domach prywatnych,

Dlaczego warto zamówić stojak na bagaż?

Odpowiednio dobrane stojaki na bagaże pozwalają na długotrwały oraz bezproblemowy użytek. Warto zainwestować w produkt wykonany solidnie oraz dbale, najlepiej z materiałów wysokiej jakości. W przypadku naszych produktów użyto stali chromowanej, nylonu oraz sztucznej skóry. Takie połączenie gwarantuje zadowolenie, a nowy stojak sprawdzi się znakomicie w każdych warunkach.

Nasz asortyment składa się ze stojaków na bagaż z oparciem oraz bez niego. Wszystkie modele dostępne są w różnych wzorach oraz kolorach. Zarówno nylon, jak i stal będzie strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”. Proponowane przez nas produkty cieszą się szczególną popularnością w obiektach użyteczności publicznej. Zakupiony stojak na bagaż może znaleźć zastosowanie w hotelowych pokojach, pensjonatach, a nawet garderobach w przypadku prywatnych mieszkań. Z pewnością warto zainwestować w tego typu element wnętrza, który jest zgrabny i stylowy, ale przede wszystkim funkcjonalny.