Akcesoria łazienkowe

W tej kategorii jest 213 produktów.
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 213 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 213 pozycji
 • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe nowoczesne wandaloodporne akcesoria łazienkowe o różnorakich kształtach, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Akcesoria łazienkowe wykonane z najwyższej jakości:
 • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu: mat, połysk,
 • stali o wykończeniu: mat, połysk
 • tworzywa sztucznego ABS, dostępne w kolorach białym, czarnym przezroczystym, chromowany,
 • mosiądzu chromowanego o wykończeniu: mat, połysk,
 • szkła
 • ceramiki
 • ZAMAC o wykończeniu: połysk
 • W zależności od modelu akcesoria występują w dwóch trybach uruchamiania: manualnym i automatycznym,
 • Oferujemy szeroki zakres akcesoriów łazienkowych szczególnie odpowiedni do łazienek czy pokoi hotelowych w zależności od modelu i kategorii, nadają się do wyposażenia siłowni, szkół, biur, szpitali, ośrodków opieki, lotnisk, przestrzeni rekreacyjnych, toalet publicznych w zakładach pracy, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, kinach, teatrach, muzeach, dworcach kolejowych, dworcach autobusowych, akademikach, bursach, ośrodkach zdrowia, toalet dla osób niepełnosprawnych jak i obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi. Rozwiązania o wysokiej jakości i odporności, atrakcyjnym wzornictwie i możliwościach różnych wykończeń. Elementy funkcjonalne i eleganckie mają doskonałą jakość. W skład akcesoriów wchodzą półki na ręczniki, szczotki do wc, uchwyty na mydło, uchwyty na rolki papieru, wieszaki, uchwyty i dozowniki do ręczników papierowych to tylko niektóre z głównych akcesoriów oferowanych przez NOFER.
 • Nasze akcesoria łazienkowe charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, dezynfekcji, wytrzymałością i trwałością.

Sprawdź akcesoria łazienkowe, które mogą Ci się przydać

Nasza oferta składa się z szerokiej gamy akcesoriów łazienkowych. Elementy te znakomicie sprawdzają się w miejscach użyteczności publicznej – możesz zamówić produkty do łazienki hotelowej, pomieszczenia ma siłowni, do biura lub szpitala. Ze względu na wysoką ergonomię oraz funkcjonalność nasze produkty cieszą się sporym uznaniem właśnie w miejscach tego typu. Dodatkowo, wiele modeli jest przystosowanych do osób niepełnosprawnych.

Wszystkie przedmioty zostały wykonane z surowców najwyższej jakości. W skład akcesoriów wchodzą takie elementy, jak: półki na ręczniki, szczotki do WC, uchwyty na mydło, uchwyty na rolki papieru, wieszaki, uchwyty i dozowniki do ręczników papierowych to tylko niektóre z głównych akcesoriów oferowanych przez NOFER. Nasze akcesoria łazienkowe charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, wytrzymałością i trwałością. Bardzo łatwo można utrzymać je w czystości, a ich powierzchnia wytrzymuje wpływ silnych środków chemicznych, które przeznaczone są do dezynfekcji.