Dozowniki do mydła - bezdotykowe

W tej kategorii jest 46 produktów.

Dozowniki do mydła to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. W toaletach publicznych mydło w kostce nie sprawdza się. O wiele praktyczniejszym rozwiązaniem jest mydło w płynie – chwalą je sobie zarówno osoby korzystające z mydła w formie płynnej, właściciele pomieszczeń, jak i osoby je sprzątające.

W naszej ofercie znajdziesz dozowniki d...

Dozowniki do mydła to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. W toaletach publicznych mydło w kostce nie sprawdza się. O wiele praktyczniejszym rozwiązaniem jest mydło w płynie – chwalą je sobie zarówno osoby korzystające z mydła w formie płynnej, właściciele pomieszczeń, jak i osoby je sprzątające.

W naszej ofercie znajdziesz dozowniki do mydła, dzięki którym uzupełnianie i używanie mydła w płynie będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Dozownik na mydło pozwoli utrzymać łazienkę w czystości przez cały dzień, mydło będzie dozowane w wybrane miejsce, umywalki i posadzki pozostaną czyste, bez resztek kosmetyku. Zachowanie czystości jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale także bezpieczeństwa. Dlatego specjaliści BHP zalecają udostępnianie pracownikom mydła właśnie w dozownikach.

W zależności od wielkości łazienki i liczby pracowników z niej korzystających potrzebne są dozowniki o różnej pojemności. Z myślą o tych różnicach przygotowaliśmy dozowniki, odpowiadające potrzebom każdej firmy.

Produkujemy dozowniki do mydła o różnych kształtach i kolorach, tak byś z łatwością znalazł wśród nich dozownik o designie pasującym do łazienek w Twoim biurze lub zakładzie pracy. Urządzenia te różnią się także konstrukcją. Dostępne są dozowniki wpuszczane w tynk – polecamy je Klientom, którzy planują remont łazienki. Wpuszczając większość urządzenia w ścianę i pozostawiając niezbędne jego elementy do uzupełniania mydła i korzystania z dozownika, nadasz łazience nowoczesnego wyglądu. Jeśli nie masz w planach remontu, wybierz dozownik montowany na ścianie. Dozowniki umieszczane w blacie z podniesioną ku górze wylewką sprawdzą się w łazience, kuchni i każdym pomieszczeniu socjalnym. Dozownik mydła bezdotykowy działa na podczerwień – wystarczy wykonać ruch ręką w okolicach czujnika, a urządzenie samo wyciśnie jedną porcję mydła. Jest to najlepsze rozwiązanie do wszystkich miejsc pracy, gdzie brudne dłonie utrudniają korzystanie z urządzeń sanitarnych bez brudzenia ich. Sprawdzi się także w przedszkolach, gdzie krążące drobnoustroje wywołują lokalne epidemie grypy i innych chorób.

Każdy dozownik wyposażony jest we wskaźnik zużycia mydła, dzięki któremu łatwo kontrolować poziom kosmetyku. Wszystkie dozowniki do mydła wykonane są z najlepszych gatunkowo materiałów, co zapewnia im trwałość, nawet w miejscach o dużym natężeniu osób korzystających z łazienki publicznej. Nowoczesny design, wytrzymałość i wygoda użytkowania to trzy najważniejsze cechy naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i wybrania najlepszych dozowników do Twojej firmy.

Więcej
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 46 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 46 pozycji
 • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe nowoczesne wandaloodporne oraz zabezpieczane przed kradzieżą dozowniki mydła (w żelu, w płynie, w piance) o różnorakich kształtach, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Dozowniki mydła wykonane z najwyższej jakości:
 • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu (mat, połysk),
 • stali pokrytej białą farba epoksydową,
 • stali chromowanej- połysk,
 • mosiądzu chromowanego,
 • tworzywa sztucznego ABS, dostępne w różnorodnej gamie kolorów (biały, czarny, przezroczysto-niebieski, przezroczysty),
 • tworzywa sztucznego PP polipropylenu, dostępne kolory: przezroczysty
 • Dozowniki występują w dwóch trybach uruchamiania: manualnym (przycisk, dźwignia) i automatycznym ( czujnik podczerwieni),
 • Dozowniki zapewniają higieniczne i szybkie pobranie środka myjącego, dzięki temu jest dozowana tylko taka ilość środka jaka jest potrzebna do umycia rąk co zapobiega zużyciu nadmiernej ilości mydła.
 • Wyposażone w system anti-drip,
 • Oferujemy różne modele dozowników mydła zaczynając od:
 • Naściennych dozowników mydła,
 • Dozowników mydła montowanych do blatu,
 • Dozowników mydła podtynkowych,
 • Nasze dozowniki charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, dezynfekcji, wytrzymałością, trwałością. Posiadają możliwość wielokrotnego napełniania, Wyposażone w zbiornik na mydło z tworzywa sztucznego znajdujący się wewnątrz dozownika. Uzupełnienie dozownika mydłem może nastąpić po uprzednim otwarciu pokrywy górnej bądź przedniej ścianki za pomocą specjalnego kluczyka w zależności od modelu dozownika. Wskaźnik ilości zużycia mydła w zależności od modelu znajduje się na przedniej lub bocznej ściance,
 • Dozowniki mydła w zależności od modelu mogą różnić się pojemnością:
 • Od 0,3-3,5L

Przeznaczone do wyposażenia łazienek w prywatnych domach, toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, siłowniach, kinach, teatrach, muzeach, akademikach, bursach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, toalet dla osób niepełnosprawnych, itp. jak i obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi