Suszarki basenowe do włosów

W tej kategorii jest 8 produktów.
Wyświetla 1 - 8 z 8 pozycji
Wyświetla 1 - 8 z 8 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne basenowe suszarki do włosów, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych oraz niepełnosprawnych. Suszarki basenowe do włosów wykonane z najwyższej jakości:
  • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu mat, połysk,
  • stali pokrytej białą farba epoksydową,
  • Suszarki występują z manualnym trybem uruchomienia za pomocą przycisku z automatycznym wyłączaniem,
  • Oferujemy różne modele suszarek do włosów : z dyszą obrotową oraz z wężem elastycznym,
  • Nasze suszarki charakteryzują się wysokiej mocy silnikiem z czujnikiem przegrzania, który zapewnia optymalne suszenie,
  • Przeznaczone do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, siłowniach, SPA, hotelach, basenach, ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, toalet dla osób niepełnosprawnych, jak i obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.

Czy trudno wybrać suszarki basenowe do włosów?

Każda kąpiel w basenie wiąże się z koniecznością umycia włosów, a następnie dokładnego ich wysuszenia. Gdy kilka osób jednocześnie opuszcza szatnię, z pewnością brakuje gniazdek elektrycznych, do których wszyscy mogą podłączyć swoje prywatne suszarki. Rozwiązaniem tego problemu stało się zainstalowanie w ośrodkach z basenem specjalnych suszarek basenowych do włosów, na których trwałość nie wpływa wysoka wilgotność powietrza, ani intensywne ich używanie. Dla ich użytkowników ważna jest ich moc, ponieważ od tego będzie zależał czas suszenia, a także łatwość w obsłudze i dostępność, a więc nie może ich być zbyt mało. Suszarki zwykle pracują dość głośno, dlatego dobrze jest wybrać suszarki generujące możliwie najmniejszy poziom hałasu. W sklepie nofer.pl znajdą Państwo różne modele suszarek basenowych do włosów. Największą popularnością cieszą się suszarki z elastycznym wężem oraz z dyszą obrotową. W ofercie sklepu znajdują się także profesjonalne suszarki do włosów z przełącznikiem prędkości i temperatury, w zestawie z uchwytem mocowanym do ściany. Przy wyborze suszarek warto zwrócić uwagę na ich wagę, a także przemyśleć wysokość zainstalowania w taki sposób, by także osoby niepełnosprawne mogły bez trudu z nich korzystać.