Armatura czasowa do natrysku

W tej kategorii jest 7 produktów.
Wyświetla 1 - 7 z 7 pozycji
Wyświetla 1 - 7 z 7 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesną armaturę czasową do natrysków, która wpasuje się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Armatura czasowa do natrysków wykonana z najwyższej jakości mosiądzu chromowanego,
  • Baterie czasowe do natrysków uruchamiane są manualnie przy pomocy przycisku samozamykającego,
  • Wśród oferowanej przez nas armatury łazienkowej można wyróżnić przyciski samozamykające do natrysków, baterie czasowe, główki prysznicowe to tylko nie liczne produkty, w zależności od modelu baterii może być montowana pod tynkiem bądź do ściany (na natynkowe), charakteryzuje się wytrzymałością, bezawaryjnością, łatwością w czyszczeniu i dezynfekcji, funkcjonalnością, wyposażona w funkcje ciepła zimna woda (za pomocą dźwigni).
  • Zastosowanie przycisku samozamykającego w bateriach czasowych, pozwala zaoszczędzić aż do 70% wody w porównani z innymi rozwiązaniami tj. zwykłe baterie do natrysków stosowane w obiektach użyteczności publicznej, toaletach hotelowych, restauracjach, szkołach, itp.
  • Przeznaczone do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, szpitalach, siłowniach, SPA, klubach fitness, basenach, biurach, toalet dla osób niepełnosprawnych a tak że obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.

Armatura czasowa do natrysku – funkcjonalne oraz trwałe modele

Nowoczesna armatura czasowa przystosowana do natrysków dostępna w naszym sklepie to modele ergonomiczne, oszczędne oraz wytrzymałe. Produkty te wykonane zostały z najwyższej jakości mosiądzu chromowanego, który cechuje się wysoką odpornością oraz trwałością. Baterie czasowe do natrysków uruchamia się manualnie przy pomocy przycisku samozamykającego. W naszej ofercie znajdują się przyciski samozamykające do natrysków, baterie czasowe, główki prysznicowe, w zależności od modelu baterii może być ona montowana pod tynkiem bądź do ściany. Przedstawione modele bardzo łatwo można wyczyścić oraz poddać dezynfekcji – armatura wyposażona jest w funkcje udostępniania wody zimnej oraz ciepłej (za pomocą dźwigni użytkownik dokonuje zmiany).

Zastosowanie przycisku samozamykającego w bateriach czasowych pozwala zaoszczędzić aż do 70% wody w porównaniu z klasycznymi technicznymi. Nasza armatura przeznaczona jest szczególnie do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, restauracjach, hotelach, szpitalach itp.