Suszarki hotelowe do włosów

W tej kategorii jest 10 produktów.
Wyświetla 1 - 10 z 10 pozycji
Wyświetla 1 - 10 z 10 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne hotelowe suszarki do włosów oraz uchwyty, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych, niepełnosprawnych. Suszarki hotelowe do włosów i uchwyty wykonane z najwyższej jakości:

- stali chromowanej o wykończeniu połysk z którego wykonana jest obudowa oraz uchwytem z najwyższej jakości tworzywa sztucznego ABS w kolorze czarnym,
- mosiądzu o wykończeniu chromowanym- połysk,
- tworzywa sztucznego ABS, dostępne w różnorodnej gamie kolorów (białe, czarne, szare),

  • Suszarki występują z manualnym trybem uruchomienia za pomocą przełącznika suwakowego,
  • Oferujemy różne modele suszarek do włosów zaczynając od suszarek wyposażonych w uchwyt naścienny z kablem elastycznym, profesjonalnych, kompaktowych ze składaną rączką.
  • Nasze suszarki charakteryzują się silnikiem wysokiej mocy, który zapewnia optymalne suszenie. W asortymencie znajdują się także suszarki z możliwością regulacji temperatury, przyciskiem zimnego powietrza, dwustopniową prędkością nawiewu,
  • Przeznaczone do wyposażenia łazienek w domach prywatnych, toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, siłowniach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, toalet dla osób niepełnosprawnych jak i również obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.

Nowoczesne suszarki hotelowe do włosów - niełatwy wybór

Goście hotelowi oczekują, że będzie na nich czekać w łazience wygodna w użyciu i sprawna suszarka. Na stronie nofer.pl znajdą Państwo niezawodne, ścienne suszarki hotelowe do włosów, a także praktyczne uchwyty ścienne do suszarki. Zainstalowanie w łazience specjalnej suszarki sprawia, że urządzenia zawsze znajdują się w określonym miejscu, co chroni je przed uszkodzeniem i przypadkowym zniszczeniem. W ofercie znajdują się suszarki o mocy 1200-2200 W. Są wśród nich zestawy z uchwytem naściennym oraz suszarki, do których uchwyt trzeba dokupić oddzielnie. Nasz asortyment obejmuje także wygodne suszarki składane. Dla właścicieli hoteli ważną kwestią jest także niezbyt duże zużycie energii elektrycznej w trakcie korzystania z urządzeń. Aby ograniczyć pobór energii w czasie, kiedy suszarka nie jest potrzebna, w niektórych modelach zastosowano mechanizm włączenia suszenia tylko w czasie naciskania palcem na przycisk i automatycznego wyłączenia po zwolnieniu nacisku. W innych typach suszarek zastosowano możliwość suszenia włosów przy użyciu dwóch prędkości regulowanych za pomocą przycisku, a także użycie zimnego nawiewu. Zarówno suszarki, jak i uchwyty, zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości.