Armatura czasowa do WC

W tej kategorii jest 6 produktów.
Wyświetla 1 - 6 z 6 pozycji
Wyświetla 1 - 6 z 6 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne armatury czasowe do wc, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Spłuczki czasowe do wc wykonane z najwyższej jakości mosiądzu chromowanego,
  • Spłuczki czasowe do wc uruchamiane są manualnie przy pomocy przycisku samozamykającego,
  • Oferowana przez nas armatura łazienkowa może być montowana podtynkowo bądź natynkowo, charakteryzuje się wytrzymałością, bezawaryjnością, łatwością w czyszczeniu i dezynfekcji, funkcjonalnością, niektóre modele wyposażone są w zawór wyłączający.
  • Przeznaczone do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, kinach, teatrach, muzeach, lotniskach, siłowniach, bibliotekach publicznych, basenach, SPA, urzędach, biurach, dworcach kolejowych, dworcach autobusowych, lotniskach, toalet dla osób niepełnosprawnych a tak że obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.

Armatura czasowa do WC – dlaczego warto ją kupić?

Armatura czasowa do WC to podstawa wyposażenia każdej łazienki. Wybrane przez nas modele uruchamiają się manualnie po naciśnięciu spłuczki i są dostosowane zarówno do użytku osób pełnosprawnych, jak i niepełnosprawnych. Całość wykonana jest z wysokogatunkowego mosiądzu chromowanego, co daje nam gwarancję długoletniego użytkowania produktu. Jest to szczególnie ważne w miejscach użyteczności publicznej, a to właśnie do nich adresowana jest w głównej mierze nasza oferta. Armatura czasowa do WC przeznaczona jest do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, ale także na dworcach autobusowych, w szkołach albo centrach handlowych czy lotniskach, czyli wszędzie tam gdzie natężenie ludzi jest zdecydowanie większe. Zaletą prezentowanego sprzętu jest łatwość jego utrzymania i czyszczenia, co ma ogromne znaczenie dla zachowania podstawowych zasad higieny w takich placówkach. Prezentowana armatura czasowa do WC cechuje się także dużą bezawaryjnością i wytrzymałością, dzięki czemu korzystanie z toalet przebiega sprawniej.