Armatura czasowa do pisuaru

W tej kategorii jest 1 produkt.
Wyświetla 1 - 1 z 1 pozycji
Wyświetla 1 - 1 z 1 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne armatury czasowe do pisuarów, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Spłuczki czasowe do pisuarów wykonane z najwyższej jakości mosiądzu chromowanego,
  • Spłuczki czasowe do pisuarów uruchamiane są manualnie przy pomocy przycisku samozamykającego,
  • Oferowana przez nas armatura łazienkowa może być montowana do ściany, charakteryzuje się wytrzymałością, bezawaryjnością, łatwością w czyszczeniu i dezynfekcji, funkcjonalnością.
  • Przeznaczone do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, kinach, teatrach, muzeach, lotniskach, siłowniach, bibliotekach publicznych, basenach, SPA, urzędach, biurach, dworcach kolejowych, dworcach autobusowych toalet dla osób niepełnosprawnych a tak że obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.

Funkcjonalna oraz ergonomiczna armatura czasowa do pisuaru

W kwestii armatury czasowej do pisuarów proponujemy naszym klientom rozwiązania innowacyjne oraz funkcjonalne. Modele, które posiadamy na stanie, to produkty spełniające wszystkie wymogi naszych klientów. Spłuczki czasowe wykonane zostały z surowców najwyższej jakości – mosiądzu chromowanego. Przedmioty te uruchamiane są manualnie przy pomocy przycisku samozamykającego. Mogą być montowane do ściany, a ich główne cechy to wytrzymałość, bezawaryjność oraz funkcjonalność. Poza tym armaturę bardzo łatwo można wyczyścić oraz poddać dezynfekcji.

Tego typu przedmioty szczególnie dobrze spisują się w toaletach publicznych: szkołach, szpitalach, zakładach pracy, hotelach czy restauracjach. Wszystkie modele zostały wykonane dbale oraz z uwagę, znakomicie spisują się w miejscach o dużym natężeniu ludzi, są bowiem wysoce ergonomiczne. Wykorzystanie tego typu armatury wiąże się z wygodą oraz oszczędnością wody.