Materiały eksploatacyjne

W tej kategorii jest 17 produktów.
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 17 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 17 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo bogatą gamę materiałów eksploatacyjnych, przeznaczonych zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Materiały te charakteryzują się najwyższą jakością, funkcjonalnością, wytrzymałością, trwałością, atrakcyjnym zapachem oraz łatwością w wymianie. Oferujemy szeroki wybór produktów tj. mydła w płynie, ręczniki papierowe wyciągane z środka roli, rolki papieru toaletowego w różnych wielkościach, ręczniki papierowe w składce (ZZ lub CC), wkłady dezynfekujące, żarówki do lamp owadobójczych, torebki higieniczne, wkłady do odświeżaczy powietrza i wiele innych podobnych materiałów eksploatacyjnych.
  • Przeznaczone do wyposażenia obiektów publicznych, korytarzy w zakładach pracy, szkołach, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, basenach, siłowniach, kinach, teatrach, muzeach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, campingach, biurach, salach konferencyjnych, poczekalniach, holach na dworcach kolejowych, dworcach autobusowych, lotniskach, poczekalniach o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi, w halach produkcyjnych, magazynowych w sklepach wielopowierzchniowych w gastronomi (piekarnie, sklepy mięsne, cukiernie, kawiarnie, restauracje), w rolnictwie w oborach stajniach ale również w domu prywatnym (pokoje, ogrody, altany, tarasy).

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE – czym się kierować przy zakupie?

Wyposażenie miejsc i placówek publicznych to jedno, jednak musimy pamiętać o ciągłym uzupełnianiu wybranych produktów w materiały eksploatacyjne, czyli papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło w płynie, płyny do dezynfekcji i wiele innych towarów. Prezentowane w naszym sklepie materiały eksploatacyjne są dostosowane do wyposażenia większości łazienek, a przy tym cechują się wysoką jakością. Miejsca charakteryzujące się wzmożonym ruchem wymagają materiałów o odpowiedniej wytrzymałości, dzięki czemu korzystanie z nich będzie przyjemnością. Niska cena, wysoka jakość oraz szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych dostępnych w naszym sklepie są dla Państwa gwarancją, że każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich wymagań. Produkty znajdą zastosowanie w restauracjach, na dworcach autobusowych bądź kolejowych i lotniskach, w szkołach oraz placówkach opiekuńczych, w teatrach i kinach, a także w zakładach pracy oraz firmach, biurowcach czy poczekalniach. Każde z tych miejsc musi być zaopatrzone w odpowiednie materiały eksploatacyjne, aby sprostać wymaganiom higienicznym.