Lustra uchylne

W tej kategorii jest 15 produktów.

Na wyposażenie wnętrz, zarówno prywatnych domów, jak i hoteli czy firm, powinny składać się meble i akcesoria, które są użyteczne, trwałe, ale spełniają także funkcję dekoracyjną. Jednym z takich elementów są lustra, dzięki którym w dowolny sposób można kształtować przestrzeń, co jest szczególnie ważne, gdy naszym zadaniem jest wyposażenie małyc...

Na wyposażenie wnętrz, zarówno prywatnych domów, jak i hoteli czy firm, powinny składać się meble i akcesoria, które są użyteczne, trwałe, ale spełniają także funkcję dekoracyjną. Jednym z takich elementów są lustra, dzięki którym w dowolny sposób można kształtować przestrzeń, co jest szczególnie ważne, gdy naszym zadaniem jest wyposażenie małych pomieszczeń. Oczywiście lustro powinno umożliwiać także przeglądanie się wszystkim potencjalnym jego użytkownikom. Nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć, na jakiej wysokości należy powiesić lustro, by każdy (niezależnie od wzrostu lub możliwości fizycznych) mógł się w nim swobodnie przejrzeć. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są duże lustra uchylne, które można ustawiać pod odpowiednim kątem. Tak naprawdę w każdej publicznej łazience powinny znaleźć się takie lustra – z możliwością przestawiania kąta nachylenia. Dzięki temu wygodnie skorzystają z niego wysokie i niskie osoby, dzieci, a także niepełnosprawni. Kobiety z łatwością poprawią makijaż i fryzurę.

Jeśli prowadzisz hotel lub hostel, lustro powinno znaleźć się nie tylko w każdej łazience. Zadbaj, by również w pokoju znalazło się lustro, w którym będzie można wykonać precyzyjny makijaż, wygodnie siedząc na krześle. Również takie lusterka powiększające powinny mieć możliwość regulacji.

Duże i średniej wielkości lustra znajdziesz w naszej ofercie. Wszystkie umieszczone są w zabezpieczających przed potłuczeniem ramach – z chromowanego mosiądzu lub stali. Nowoczesny design luster czyni z nich doskonałą dekorację do biur, hoteli, sklepów, a także do prywatnych mieszkań.

Więcej
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 15 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 15 pozycji
 • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe nowoczesne wandaloodporne lustra o różnorakich kształtach, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Lustra wykonane z najwyższej jakości materiałów:
 • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu (mat, połysk),
 • stali pokrytej białą farba epoksydową,
 • mosiądzu chromowanego,
 • tworzywa sztucznego ABS chromowanego,
 • Oferujemy różne modele luster montowanych do ściany zaczynając od:
 • Lustra z ramą ze stali nierdzewnej bądź stali o wymiarach od 600x450mm. do 800x600mm.
 • Lustra wandaloodporne z rama ze stali nierdzewnej o wymiarach 700x500mm.
 • Dwustronne lustra o średnicy 140mm do 200mm. powiększające z taflą normalna i powiększającą od 2x do 5x, składane na regulowanym ramieniu,
 • Lustra z regulowaną wysokością o średnicy 160mm.
 • Lustra o średnicy 170mm. z oświetleniem led, powiększeniem 3x.
 • Lustra 200x200mm. powiększające 3x na regulowanym ramieniu.
 • Nasze lustra charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, dezynfekcji, wytrzymałością oraz trwałością.
 • Przeznaczone do wyposażenia łazienek w prywatnych domach, toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, siłowniach, kinach, teatrach, muzeach, akademikach, bursach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, toalet dla osób niepełnosprawnych, itp. jak i obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.