Umywalki wielostanowiskowe

W tej kategorii jest 31 produktów.
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 31 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 31 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe nowoczesne wandaloodporne umywalki wielostanowiskowe, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Umywalki wykonane z najwyższej jakości:
  • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu mat,
  • Oferujemy modele umywalek o różnych wzorach zaczynając od:
  • Umywalki naścienne wielostanowiskowe z rantem zabezpieczającym ścianę przed wodą. Dostępne rozmiary od 600mm do 3000mm.
  • Umywalki naścienne wielostanowiskowe. Dostępne rozmiary od 600mm do 3000mm,
  • Umywalki z misa zintegrowaną jedno-, dwu-, trzy-stanowiskowe z frontem lub bez,
  • Umywalki z misa wpasowaną jedno-, dwu-, trzy-stanowiskowe z frontem lub bez,
  • Nasze umywalki charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, dezynfekcji, wytrzymałością, trwałością, nowoczesnym wzornictwem, elegancją, które łączą się z głównymi zaletami i wysoką odpornością na uderzenia. Niektóre modele wyposażone są w rant zabezpieczający przed wodą ścianę.
  • Przeznaczone do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, siłowniach, kinach, teatrach, muzeach, akademikach, bursach, szpitalach, ośrodkach zdrowia,campingach, zakładach poprawczych, zakładach karnych, toalet dla osób niepełnosprawnych, a tak że obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.

Dopasuj do Twoich potrzeb umywalkę wielostanowiskową

W ofercie sklepu Nofer znajdują umywalki dwu-, trzy- i wielostanowiskowe, wykonane ze stali nierdzewnej (INOX), z najpopularniejszej odmiany AISI 304. Do wyboru są umywalki o długości od 60 centymetrów do 3 metrów. Umywalki wielostanowiskowe zapewniają dostęp do wody wielu osobom jednocześnie, mogą z nich wygodnie korzystać także osoby niepełnosprawne. W zależności od wersji, umywalki mają jeden odpływ (wersja rynnowa) lub kilka otworów odpływowych (wersja wielokomorowa). Umywalki wielostanowiskowe najczęściej instaluje się w biurach, szkołach, miejscach pracy, obiektach użyteczności publicznej i centrach handlowych. Umywalki dwu- i trzystanowiskowe znajdują także zastosowanie w domowych łazienkach. Umywalki wielostanowiskowe wykonane z kwasoodpornej stali to doskonałe rozwiązanie dla zakładów przemysłowych czy sal chemicznych w szkołach. W sprzedaży są umywalki z misą zintegrowaną lub z misą dopasowaną, niektóre z nich mają front. Poszczególne umywalki są sprzedawane z panelem ściennym zabezpieczającym ścianę.