Stojaki na ubrania

W tej kategorii jest 7 produktów.
Wyświetla 1 - 7 z 7 pozycji
Wyświetla 1 - 7 z 7 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne stojaki na ubrania, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. stojaki wykonane z najwyższej jakości:
  • stali pokrytej farba epoksydową z chromowanymi wieszakami,
  • tworzywa sztucznego ABS, dostępne w różnorodnej gamie kolorów (czarny, srebrny),
  • W naszej ofercie dostępne są stojaki na ubrania tj. stojaki na płaszcze bądź stojaki mogące pomieścić do 40 wieszaków w różnych wzorach, kolorach i konfiguracjach; ze stojakiem na parasolki, stojaki na kółkach z półką lub bez półki.
  • Przeznaczone do wyposażenia holi w obiektach publicznych, ośrodkach SPA, poczekalni ,szatni w zakładach pracy, szkołach, ośrodkach zdrowia, centrach handlowych, restauracjach, kinach, teatrach, pokoi w hotelach, pensjonatach, a także garderoby w domach prywatnych,

Wybierz jeden z modeli naszych stylowych stojaków na ubrania

W naszej ofercie znajdą państwo nowoczesne stojaki na ubrania, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Dostępne modele przeznaczone są również dla osób niepełnosprawnych. Podczas produkcji zastosowano materiały najwyższej jakości, które odpowiadają za solidną konstrukcję proponowanych produktów. Stal stojaków została pokryta farbą epoksydową oraz chromem. Dodatkowo użyto także tworzywa sztucznego ABS, a przedmioty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Mamy między innymi stojaki, które są w stanie pomieścić nawet czterdzieści wieszaków o różnych wzorach oraz rozmiarach. Nasz asortyment cieszy się szczególnym uznaniem w miejscach i obiektach publicznych – mowa tutaj o poczekalniach, szatniach, szkołach, ośrodkach zdrowia lub centrach handlowych. Są to modele wytrzymałe oraz odporne, z pewnością posłużą długi czas i mogą być eksploatowane każdego dnia.