Pojemniki ABS na ręczniki papierowe

Istnieje kilka rozwiązań, które umożliwiają użytkownikom łazienek publicznych wycieranie rąk. Jednym z nim są jednorazowe ręczniki papierowe. Są bardzo wygodne, praktyczne i higieniczne, dlatego wiele firm wybiera właśnie ten sposób na osuszanie dłoni.

Aby ułatwić korzystanie z ręczników papierowych oraz sprawić, by było ono ekonomiczniejsze, warto udostępnić je w pojemniku na ręczniki papierowe. Przechowywane w takim urządzeniu nie brudzą się i nie kurzą, nie moczą ich też osoby wyciągające jedną warstwę dla siebie. Pojemnik jest swoistym dozownikiem, dzięki któremu użytkownicy nie nabierają zbyt dużej ilości listków.

W naszej ofercie znajdziesz pojemniki na ręczniki papierowe w różnych wielkościach i kolorach. Różnorodność umożliwia dobranie takiego pojemnika, który najlepiej wpisze się w design łazienki, która zostanie w nie wyposażona. W zależności od rodzaju opakowań ręczników wybierz taki pojemnik, który przystosowany jest właśnie do takich opakowań. Jeśli zaopatrujesz firmę w papiery w rolkach, najlepszy będzie okrągły pojemnik na ręczniki papierowe z otworem na dole. Podczas wyciągania i urywania każdego listka, rolka się obraca, a Ty widzisz, ile papieru jeszcze zostało.

Do ręczników papierowych składanych używaj pojemników odpowiadających im kształtem. Z łatwością umieścisz większą ilość ręczników, a użytkownicy bez problemu wyciągną pojedyncze warstwy papieru. Osoby dokładające papierowe ręczniki również zrobią to z łatwością. Obsługa jest intuicyjna, uzupełnienie pojemnika zajmie więc dosłownie chwilę.

Pojemniki na ręczniki papierowe dopasujesz do tych na papier toaletowy, dzięki temu łazienka będzie wyposażona w eleganckie i pasujące do siebie urządzenia. Komfort korzystania z łazienki jest bardzo ważny zarówno dla Twoich pracowników, jak i Klientów. Stwórz idealne warunki, by każdy użytkownik był pewny, że czystość jest na najwyższym poziomie, a komfort korzystania z toalety był jak najlepszy.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry