Pojemniki na ręczniki papierowe

W tej kategorii jest 17 produktów.

Istnieje kilka rozwiązań, które umożliwiają użytkownikom łazienek publicznych wycieranie rąk. Jednym z nim są jednorazowe ręczniki papierowe. Są bardzo wygodne, praktyczne i higieniczne, dlatego wiele firm wybiera właśnie ten sposób na osuszanie dłoni.

Aby ułatwić korzystanie z ręczników papierowych oraz sprawić, by było ono ekonomiczniejsze, wa...

Istnieje kilka rozwiązań, które umożliwiają użytkownikom łazienek publicznych wycieranie rąk. Jednym z nim są jednorazowe ręczniki papierowe. Są bardzo wygodne, praktyczne i higieniczne, dlatego wiele firm wybiera właśnie ten sposób na osuszanie dłoni.

Aby ułatwić korzystanie z ręczników papierowych oraz sprawić, by było ono ekonomiczniejsze, warto udostępnić je w pojemniku na ręczniki papierowe. Przechowywane w takim urządzeniu nie brudzą się i nie kurzą, nie moczą ich też osoby wyciągające jedną warstwę dla siebie. Pojemnik jest swoistym dozownikiem, dzięki któremu użytkownicy nie nabierają zbyt dużej ilości listków.

W naszej ofercie znajdziesz pojemniki na ręczniki papierowe w różnych wielkościach i kolorach. Różnorodność umożliwia dobranie takiego pojemnika, który najlepiej wpisze się w design łazienki, która zostanie w nie wyposażona. W zależności od rodzaju opakowań ręczników wybierz taki pojemnik, który przystosowany jest właśnie do takich opakowań. Jeśli zaopatrujesz firmę w papiery w rolkach, najlepszy będzie okrągły pojemnik na ręczniki papierowe z otworem na dole. Podczas wyciągania i urywania każdego listka, rolka się obraca, a Ty widzisz, ile papieru jeszcze zostało.

Do ręczników papierowych składanych używaj pojemników odpowiadających im kształtem. Z łatwością umieścisz większą ilość ręczników, a użytkownicy bez problemu wyciągną pojedyncze warstwy papieru. Osoby dokładające papierowe ręczniki również zrobią to z łatwością. Obsługa jest intuicyjna, uzupełnienie pojemnika zajmie więc dosłownie chwilę.

Pojemniki na ręczniki papierowe dopasujesz do tych na papier toaletowy, dzięki temu łazienka będzie wyposażona w eleganckie i pasujące do siebie urządzenia. Komfort korzystania z łazienki jest bardzo ważny zarówno dla Twoich pracowników, jak i Klientów. Stwórz idealne warunki, by każdy użytkownik był pewny, że czystość jest na najwyższym poziomie, a komfort korzystania z toalety był jak najlepszy.

Więcej
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 17 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 17 pozycji
 • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne pojemniki na ręczniki papierowe, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Pojemniki na ręczniki papierowe wykonane z najwyższej jakości:
 • tworzywa sztucznego ABS, dostępne w różnorodnej gamie kolorów (biały, czarny, przezroczysty, przezroczysto-niebieski, szaro-przezroczysty, czarno-biały),
 • tworzywa sztucznego PP polipropylenu, dostępne kolory: biało-szare, przezroczyste,
 • Podajniki występują w manualnym trybie uruchamiania,
 • Oferujemy różne modele pojemników na ręczniki papierowe zaczynając od:
 • Pojemników na ręczniki papierowe, montowanych do ściany,
 • Pojemników na ręczniki papierowe w roli-ręczniki wyciągane z środka rolki, montowanych do ściany,
 • Nasze pojemniki na ręczniki papierowe charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, wytrzymałością, trwałością, Wyposażone w zamek na kluczyk (uzupełnienie arkuszy/ rolek). Wskaźnik ilości zużycia papieru w zależności od modelu pojemnika znajduje się na przedniej ściance,
 • Pojemniki na ręczniki papierowe w zależności od modelu mogą różnić się pojemnością:
 • 600 arkuszy (ręczniki papierowe w listkach),
 • rolki o maksymalnej średnicy od 13,5cm do 22cm, max szerokość rolki 20-26cm.

Przeznaczone do wyposażenia, toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, siłowniach, kinach, teatrach, muzeach, akademikach, bursach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, toalet dla osób niepełnosprawnych, itp. jak i obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.