Umywalki wandaloodporne

W tej kategorii jest 4 produktów.
Wyświetla 1 - 4 z 4 pozycji
Wyświetla 1 - 4 z 4 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe nowoczesne wandaloodporne umywalki ścienne, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Umywalki wykonane z najwyższej jakości:
  • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu mat, połysk,
  • Oferujemy modele umywalek o różnych wzorach i wykończeniach zaczynając od:
  • Umywalki montowane do ściany z okrągłym frontem i dolnym otworem inspekcyjnym w zestawie akcesoria wandaloodporne (kranik z przyciskiem i odpływem),
  • Umywalki ścienne ze śrubami do montażu przez ścianę,
  • Umywalki ścienne narożne ze śrubami do montażu przez ścianę, wylot i wlot wody z lewej lub prawej strony,
  • Umywalki ścienne z podparciem,
  • Nasze umywalki charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, dezynfekcji, wytrzymałością, trwałością, nowoczesnym wzornictwem, elegancją, które łączą się z głównymi zaletami i wysoką odpornością na uderzenia.
  • Przeznaczone do wyposażenia łazienek w prywatnych domach, toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, siłowniach, kinach, teatrach, muzeach, akademikach, bursach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, campingach, zakładach poprawczych, zakładach karnych, toalet dla osób niepełnosprawnych, a tak że obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi

Umywalki wandaloodporne - odporne na chuligańskie wybryki

Łazienki w niektórych obiektach są bardziej narażone na wandalizm. Do takich miejsc, jak publiczne toalety na stacjach kolejowych, w dużych obiektach sportowych, czy toalety w zakładach karnych, polecamy umywalki wykonane z trwałej, odpornej na wgniecenia stali nierdzewnej (INOX). W miejscach, w których może dochodzić do przypadkowego uszkodzenia lub celowych prób zniszczenia, najlepiej sprawdzają się urządzenia o prostej konstrukcji i dużej wytrzymałości materiałów. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie urządzeń, w których elementy instalacyjne są zabudowane i dostęp do nich nie jest możliwy bez odpowiednich narzędzi. W sklepie nofer.pl znajdziesz m.in. zabudowane umywalki z okrągłą misą, zamknięte od dołu, przeznaczone do montażu śrubami przez ścianę. Tego rodzaju umywalki występują również w wersji narożnej. Innym rodzajem umywalek wandaloodpornych są zabudowane umywalki z panelem ściennym, w którym wbudowany jest kran oraz przycisk włączający wodę. Stalowy panel osłania elementy instalacyjne i chroni ścianę.