Wyposażenie dla hoteli

W tej kategorii jest 38 produktów.

W naszej ofercie znajdziecie potrzebne akcesoria, dzięki którym wyposażysz recepcję i pokoje hotelowe. Dzięki nim komfort dla Waszych gości znacznie się podniesie, a pracownicy hotelu będą pracować w jeszcze lepszych warunkach. Na eleganckiej półce na bagaż walizki Waszych Gości będą bezpieczne oczekiwały na transport do pokoju. Gdy ich właścici...

W naszej ofercie znajdziecie potrzebne akcesoria, dzięki którym wyposażysz recepcję i pokoje hotelowe. Dzięki nim komfort dla Waszych gości znacznie się podniesie, a pracownicy hotelu będą pracować w jeszcze lepszych warunkach. Na eleganckiej półce na bagaż walizki Waszych Gości będą bezpieczne oczekiwały na transport do pokoju. Gdy ich właściciele zobaczą, w jak profesjonalny sposób przechowywane są ich bagaże, nabiorą dużego zaufania do hotelu, który z pewnością będą polecać znajomym i do którego sami chętnie wrócą. Ty i Twoi pracownicy również będziecie pewni, że bagaże, oczekując na dalszy transport, leżą w bezpiecznym miejscu. Półki wykonane są bowiem z trwałej stali i wytrzymałego materiału.

Ważne jest, byś swoim gościom zapewnił odpowiednią ilość wieszaków. Warstwowe wieszanie okryć wierzchnich jest bardzo niekomfortowe, szczególnie gdy goście przybywają o różnych godzinach i o różnych godzinach opuszczają hotel. Aby zagwarantować profesjonalną obsługę Gości, udostępnij dwa rodzaje wieszaków: pionowe, na których każdy będzie mógł szybko powiesić kurtkę jedną ręką oraz wygodny, duży wieszak, na którym eleganckie płaszcze się nie pogniotą.

Wyposażenie dla hoteli obejmuje także wyposażenie łazienek hotelowych. Oznaczenia na drzwi łazienek damskich i męskich powinny wyraźnie wskazywać, czy jest to łazienka damska, czy męska i czy są w niej udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz matek z dziećmi. Tabliczki z piktogramami są czytelne dla wszystkich osób, bez względu na język, jakim się posługują.

Eleganckie, ale i praktyczne wieszaki na ręczniki, pojemniki na torebki higieniczne czy opakowania na nakładki na toaletę podwyższają komfort, który zależy między innymi od takich udogodnień. Pełne wyposażenie łazienki w każdym pokoju hotelowym to dla wielu gości czynnik decydujący czy goście decydują się na pobyt w danym hotelu. Oszczędź czas i zamów online wszystkie potrzebne akcesoria do hoteli!

Więcej
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 38 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 38 pozycji