Wyposażenie toalet publicznych

W tej kategorii jest 136 produktów.

Stal nierdzewna to materiał, który doskonale sprawdza się w produkcji urządzeń sanitarnych. Szczególnie te urządzenia, które instalowane są w łazienkach publicznych, z których korzysta wiele osób, powinny charakteryzować się nie tylko trwałością, ale i łatwością w utrzymaniu w czystości. Możliwe jest to dzięki stali nierdzewnej, która jest trwał...

Stal nierdzewna to materiał, który doskonale sprawdza się w produkcji urządzeń sanitarnych. Szczególnie te urządzenia, które instalowane są w łazienkach publicznych, z których korzysta wiele osób, powinny charakteryzować się nie tylko trwałością, ale i łatwością w utrzymaniu w czystości. Możliwe jest to dzięki stali nierdzewnej, która jest trwałym materiałem, odpornym nie tylko na korozję, ale i uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na strukturę powierzchni do urządzeń sanitarnych ze stali nierdzewnej nie przywiera brud jak do porcelany, a mycie każdego urządzenia zajmuje chwilę.

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia sanitarne ze stali nierdzewnej, dzięki którym wyposażysz toaletę, kuchnię i inne pomieszczenia socjalne. Umywalki blatowe ze stali nierdzewnej dopasujesz do blatu, dzięki zróżnicowanym średnicom. Do wyboru masz umywalki bezprzelewowe i przelewowe oraz wykończone matowo lub wypolerowane. Ścienne umywalki ze stali nierdzewnej to najczęstszy wybór wśród osób odpowiedzialnych za urządzanie łazienek publicznych. Dlatego dostępnych jest wiele modeli umywalek, które dopasujesz do wnętrza i do potrzeb osób z nich korzystających. Umywalki narożne i takie, które montuje się wzdłuż jednej ściany, duże i małe umywalki, umywalki z miejscem na kran i takie, które przewidują wypuszczenie kranu w ścianę – u nas znajdziesz dokładnie taką umywalkę, jaka jest Ci potrzebna.

Wyposażenie toalet publicznych to także sedesy ze stali nierdzewnej i deski toaletowe, zawory z syfonem, przyłącza odpływu wody, stojące toalety, pisuary czy brodziki. Wiele modeli tych urządzeń doskonale sprawdzi się w łazienkach dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pomieszczenia sanitarne urządzisz w naszym sklepie internetowym. Sprawdź, jakie wymiary umywalek i innych urządzeń będą Ci potrzebne i zamów idealnie dopasowane urządzenia ze stali nierdzewnej. Pamiętaj, że nowoczesna i czysta łazienka jest wizytówką każdej firmy, dlatego urządź ją zgodnie z najwyższymi standardami!

Więcej
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 136 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 136 pozycji