Lampy owadobójcze

W tej kategorii jest 7 produktów.
Wyświetla 1 - 7 z 7 pozycji
Wyświetla 1 - 7 z 7 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne lampy owadobójcze, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Lampy owadobójcze wykonane z najwyższej jakości:
  • stali nierdzewnej,
  • aluminium,
  • tworzywa sztucznego ABS,
  • lampy owadobójcze uruchamiane są manualnie za pomocą przełącznika,
  • Oferowana przez nas lampy owadobójcze w zależności od modelu są bezszelestne wyposażone w mate przyklejaną oraz rażące wyposażone w jedną, dwie, trzy lampy o mocy od 13W do 40W mogą być montowana do ściany, wisieć przy suficie bądź stać na blacie, charakteryzują się wytrzymałością, funkcjonalnością, bezawaryjnością, łatwością w czyszczeniu i dezynfekcji.
  • Lampy te mają szerokie zastosowanie w przemyśle na halach produkcyjnych, magazynowych w sklepach wielkopowierzchniowych, w gastronomi (piekarnie, sklepy mięsne, cukiernie, kawiarnie, restauracje), w rolnictwie w oborach, stajniach ale również w domu prywatnym (pokoje, ogrody, altany, tarasy).

Lampy owadobójcze – dlaczego są dobrym rozwiązaniem?

Przez zdecydowanie większą część roku zmagamy się w Polsce z uciążliwymi owadami, które w wielu przypadkach mogą skutecznie utrudniać nam codzienne życie. Rozwiązaniem tego problemu są lampy owadobójcze, które mogą zlikwidować do 99% owadów. Produkty przeznaczone są zarówno do użytku indywidualnego w mieszkaniach albo gospodarstwach domowych, ale także mogą zostać użyte na szerszą skalę – w zakładach pracy, stołówkach, szkołach, restauracjach, miejscach użytkowości publicznej itd. Ich funkcjonalność sprawia, że możemy je w zasadzie wykorzystać w każdym miejscu, które narażone jest z jakiegoś powodu na większe występowanie owadów. Nawet podczas rodzinnego grilla, taka lampa może rozwiązać problem latających wokół komarów. W sklepie dostępnych jest kilka rodzajów lamp w zależności od naszych potrzeb. Do dyspozycji są lampy stojące, wiszące, o mocy żarówek od 13W do 40W, wyposażone w maty klejące albo rażące. Bez względu na wybrany model mamy gwarancję wysokiej jakości, gdyż w produkcji lamp zastosowano solidne materiały.