Armatura czasowa wandaloodporna

W tej kategorii jest 15 produktów.
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 15 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 15 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylową i nowoczesną armaturę czasową wandaloodporną, która wpasuje się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Armatura czasowa wandaloodporna wykonana z najwyższej jakości:
  • mosiądzu chromowanego,
  • mosiądzu,
  • stali nierdzewnej
  • Baterie czasowe do natrysków uruchamiane są manualnie przy pomocy przycisku samozamykającego,
  • Wśród oferowanej przez nas armatury łazienkowej można wyróżnić przyciski samozamykające do natrysków, baterie czasowe, główki prysznicowe, spłuczki z przyciskiem samozamykającym, krany, wylewki, zestawy kranowe samozamykające to tylko nie które produkty, w zależności od modelu i kategorii produktu może być montowany pod tynkowo ,na tynkowo bądź przez ścianę. Produkty charakteryzują się wytrzymałością, bezawaryjnością, łatwością w czyszczeniu i dezynfekcji, funkcjonalnością, w zależności od modelu wyposażone w zawór odcinający bądź funkcje ciepła zimna woda (za pomocą dźwigni).
  • Zastosowanie przycisku samozamykającego w bateriach czasowych, pozwala zaoszczędzić aż do 70% wody w porównani z innymi rozwiązaniami tj. zwykłe baterie do natrysków stosowane w obiektach użyteczności publicznej, toaletach hotelowych, restauracjach, szkołach, itp.
  • Przeznaczone do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, kinach, teatrach, muzeach, lotniskach, siłowniach, bibliotekach publicznych, basenach, SPA, klubach fitness, urzędach, biurach, dworcach kolejowych, dworcach autobusowych, lotniskach, toalet dla osób niepełnosprawnych a tak że obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.

ARMATURA CZASOWA WANDALOODPORNA – dlaczego warto w nią zainwestować?

Pod hasłem armatura czasowa wandaloodporna kryje się zestaw różnych produktów, które z powodzeniem można zamontować w zakładach i placówkach użyteczności publicznej. Oczywiście prezentowane w sklepie towary są przeznaczone zarówno dla klienta indywidualnego, jak i grupowego, jednakże armatura czasowa wandaloodporna jest przede wszystkim dedykowana miejscom o większym natężeniu ludzi. Sprawdzi się więc na wszelkiego rodzaju dworcach, lotniskach, w toaletach publicznych, hotelach lub restauracjach. Solidne wykonanie i wybór najwyższej jakości materiałów gwarantują, że produkty będą nam służyć przez długi czas użytkowania. Jest to szczególnie ważne w miejscach narażonych na awarie wprost wynikające ze zwiększonego ruchu ludzi. Warto też wspomnieć o ekonomicznych zaletach armatury czasowej, gdyż dzięki zastosowaniu systemu samozamykającego, można zaoszczędzić nawet do 70% kosztów zużycia wody w porównaniu np. ze zwykłymi bateriami. Poza tym sprzęt jest łatwy w czyszczeniu i dezynfekcji, co pozwala sprostać wymogom higienicznym w takich miejscach.