INOXCOLD

W tej kategorii jest 3 produktów.
Wyświetla 1 - 3 z 3 pozycji
Wyświetla 1 - 3 z 3 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne źródełka wody pitnej INOXCOLD z zimną wodą zaprojektowane tak aby zachować wartość zdrowotną wody. Przeznaczone do montażu na ścianie lub na podłodze ,wyposażone w termostat regulator temperatury. Źródełka wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Źródełka wody pitnej INOXCOLD wykonane z najwyższej jakości :
  • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu: połysk, mat
  • oferujemy różne modele poidełek z kranem uruchamianych manualnie, które charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, dezynfekcji, wytrzymałością, trwałością, nowoczesnym wzornictwem, elegancją, wysoką odpornością na uderzenia.
  • Przeznaczone do wyposażenia obiektów publicznych, korytarzy w zakładach pracy, szkołach, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, siłowniach, kinach, teatrach, muzeach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, campingach, biurach, salach konferencyjnych, poczekalniach, holach na dworcach kolejowych, dworcach autobusowych poczekalniach o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.

Wysokiej jakości poidełka wody INOX

Nasz asortyment to między innymi stylowe oraz solidnie wykonane źródełka wody pitnej INOXCOLD z zimną wodą. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiały zachowanie wartości zdrowotnej wody pitnej. Przeznaczone do montażu na ścianie lub na podłodze, wyposażone w termostat, który umożliwia regulację temperatury. Źródełka znakomicie wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Źródełka wody pitnej INOXCOLD wykonane z najwyższej jakości – w tym przypadku jest to stal nierdzewna o oznaczeniu AISI 304 z wykończeniem matowym lub z połyskiem.

Ich uruchomienie następuje w sposób manualny, a poidełka INOXCOLD przede wszystkim cechuje wysoka funkcjonalność. Zachowanie ich w czystości jest bardzo proste, bowiem stalowa powłoka jest odporna na środki czyszczące i dezynfekujące. Proponowane przez nas poidełka szczególnie dobrze pasują do obiektów publicznych. Wykorzystuje się je także w zakładach pracy, szkołach, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach czy hotelach.