Brodziki ze stali nierdzewnej

W tej kategorii jest 4 produktów.
Wyświetla 1 - 4 z 4 pozycji
Wyświetla 1 - 4 z 4 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe nowoczesne wandaloodporne brodziki, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Brodziki wykonane są z najwyższej jakości:
  • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu mat, połysk,
  • Oferujemy modele brodzików o różnych wzorach i wykończeniach zaczynając od:
  • Brodziki z powłoką antypoślizgową oraz otworem umieszczonym w centrum bądź na brzegu brodzika. Dostępne rozmiary od 960x960mm. do,700x700mm.
  • Brodziki z otworem i zaworem wandaloodpornym,
  • Nasze brodziki charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, dezynfekcji, wytrzymałością, trwałością, nowoczesnym wzornictwem, wysoką odpornością na uderzenia.
  • Przeznaczone do wyposażenia łazienek w prywatnych domach, toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, siłowniach, akademikach, bursach, szpitalach, toalet dla osób niepełnosprawnych jak i obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.

Solidne oraz wytrzymałe brodziki wykonane zostały ze stali nierdzewnej

W naszej ofercie można znaleźć stylowe oraz nowoczesne brodziki, które wpasują się w każde otoczenie oraz spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Prezentowane modele zostały przystosowane również do niepełnosprawnych. Wszystkie dostępne brodziki wykonano z materiałów najwyższej jakości – w przypadku naszych modeli postawiliśmy na stal nierdzewną AISI 304. Ponadto klient może wybrać, czy chce brodzik o wykończeniu matowym czy z połyskiem. Asortyment składa się również z modeli wyposażonych w powłokę antypoślizgową, których otwór został umieszczony w centrum lub na brzegu konstrukcji.

Tylko u nas nowoczesne brodziki mają różne wzory oraz wykończenia, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Elementy te są przede wszystkim trwałe oraz odporne na uszkodzenia. Dodatkowo czyszczenie ich stalowej powierzchni przychodzi z łatwością, a surowce nie reagują na wpływ środków chemicznych. Poddanie brodzika dezynfekcji nie jest więc żadnym problemem. Co więcej, wszystkie modele mogą znaleźć zastosowanie w toaletach publicznych, gdzie każdy przedmiot musi spełniać szereg warunków oraz udogodnień. Nasze brodziki przeznaczone są zarówno do użytku prywatnego, jak i publicznego.