INOX

W tej kategorii jest 2 produktów.
Wyświetla 1 - 2 z 2 pozycji
Wyświetla 1 - 2 z 2 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne źródełka wody pitnej INOX zaprojektowane tak aby zachować wartość zdrowotną wody. Przeznaczone do montażu na ścianie wyposażone w termostat regulator temperatury, wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Źródełka wody pitnej INOX wykonane z najwyższej jakości :
  • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu: połysk
  • oferujemy różne modele poidełek z kranem uruchamianych manualnie, które charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, dezynfekcji, wytrzymałością, trwałością, nowoczesnym wzornictwem, elegancją, wysoką odpornością na uderzenia.
  • Przeznaczone do wyposażenia obiektów publicznych, korytarzy w zakładach pracy, szkołach, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, siłowniach, kinach, teatrach, muzeach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, campingach, biurach a tak że obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.