Poręcze / Uchwyty

W tej kategorii jest 80 produktów.
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 80 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 80 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe nowoczesne wandaloodporne poręcze i uchwyty o różnorakich kształtach, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Poręcze i uchwyty wykonane z najwyższej jakości:
  • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu: mat, połysk, biel,
  • stali pokrytej białą farba epoksydową,
  • aluminium pokrytego antybakteryjnym nylonem: biały,
  • Oferujemy szeroki zakres poręczy i uchwytów w celu poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych w zakresie rozwiązań zapewniających bezpieczne i mobilne poruszanie się, szczególnie odpowiednich do łazienek czy pokoi hotelowych w zależności od modelu, nadają się do wyposażenia toalet w siłowni, szkołach, biurach, szpitalach, ośrodkach opieki, lotniskach, przestrzeni rekreacyjnych, toalet publicznych w zakładach pracy, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, kinach, teatrach, muzeach, dworcach kolejowych, dworcach autobusowych, akademikach, bursach, ośrodkach zdrowia, toalet dla osób niepełnosprawnych jak i obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi. Rozwiązania o wysokiej jakości i odporności, atrakcyjnym wzornictwie i możliwościach różnych wykończeń. Elementy funkcjonalne i eleganckie mają doskonałą jakość. W skład których wchodzą poręcze i uchwyty montowane do ściany, podłogi bądź do ściany i podłogi o różnym kształcie, z dwoma punktami podparcia, poręcze ścienne uchwyty z podpora to tylko nieliczne z produktów oferowanych przez NOFER.
  • Nasze produkty charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, dezynfekcji, wytrzymałością i trwałością.