Kosze do łazienki, sanitarne

W tej kategorii jest 13 produktów.
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 13 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 13 pozycji
 • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe nowoczesne wandaloodporne kosze sanitarne o różnorakich kształtach, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Kosze do segregacji odpadów wykonane z najwyższej jakości:
 • stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu (mat, połysk),
 • stali pokrytej białą farba epoksydową,
 • stali malowanej o różnorodnej gamie kolorów,
 • Kosze sanitarne to szeroka gama produktów przeznaczonych do prawidłowego usuwania odpadów są obowiązkowym wyposażeniem każdej łazienki czy toalety publicznej.
 • Oferujemy różne modele koszy sanitarnych zaczynając od:
 • Pojemniki bez pokrywy montowane do ściany o pojemności zbiornika od 11 do 23 litrów,
 • Pojemniki z pokrywa uchylną montowane do ściany o pojemności zbiornika 23 litry,
 • Pojemniki zabezpieczone zamkiem na kluczyk z pokrywa uchylną montowane do ściany o pojemności zbiornika od 23 do 35 litrów,
 • Pojemniki z pokrywa montowane do ściany o pojemności zbiornika 5,7 litra,
 • Nasze kosze na odpady charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością w czyszczeniu, dezynfekcji, wytrzymałością i trwałością.
 • Przeznaczone do wyposażenia łazienek w prywatnych domach, toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, bibliotekach publicznych, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, SPA, klubach fitness, siłowniach, kinach, teatrach, muzeach, akademikach, bursach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, toalet dla osób niepełnosprawnych, itp. jak i obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi

Kosze sanitarne - sposób na utrzymanie higieny w łazienkach

Jeśli chcesz zadbać o komfort i poprawić standardy higieniczne w damskiej toalecie, zatroszcz się o to, by znalazł się tam specjalny kosz sanitarny - pojemnik pozwalający na oddzielenie zużytych środków higieny osobistej od innych odpadów. Montując taki kosz w łazience poprawiają się warunki higieniczne i zmniejsza ryzyko zapychania toalet przez środki do higieny wrzucane bezpośrednio do muszli klozetowej.

W ofercie sklepu nofer.pl znajdziesz kosze o różnej pojemności przeznaczone do montażu na ścianie. Dostępne są kosze o pojemności od 5,7 litra do 35 litrów, łatwo zatem wybrać odpowiedni pojemnik w zależności od tego, ile osób korzysta z toalety. W sprzedaży znajdują się zarówno pojemniki z pokrywą, jak i pojemniki bez pokrywy. Są wśród nich matowe i błyszczące pojemniki ze stali nierdzewnej AISI 304, kosze stalowe pokryte białą farbą epoksydową i malowane w różnych kolorach. Niektóre kosze są zabezpieczone zamkiem z kluczykiem. Kosze dostępne w naszym sklepie są trwałe i wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji. Idealnie sprawdzą się we wszystkich toaletach w miejscach pracy, szkołach, urzędach, ośrodkach zdrowia i wszelkich innych obiektów użyteczności publicznej.