Odświeżacze powietrza

W tej kategorii jest 4 produktów.
Wyświetla 1 - 4 z 4 pozycji
Wyświetla 1 - 4 z 4 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne odświeżacze powietrza, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Odświeżacze powietrza wykonane z najwyższej jakości:
  • tworzywa sztucznego ABS, dostępne w różnorodnej gamie kolorów: biały, chromowany,
  • Odświeżacze uwalniają zapach automatycznie w określonym przedziale czasowym, dzięki funkcji TIMER, z możliwością wymiany wkładu,
  • Oferowane przez nas odświeżacze powietrza w zależności od modelu są zasilane prądem elektrycznym bądź bateryjnie, montowana do ściany, zapewniają pełną świeżość, hamują rozprzestrzenianie się bakterii, charakteryzuje się wytrzymałością, funkcjonalnością, bezawaryjnością, łatwością w czyszczeniu i dezynfekcji, łatwe w użyciu,
  • Przeznaczone do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, kinach, teatrach, muzeach, lotniskach, siłowniach, bibliotekach publicznych, basenach, SPA, klubach fitness, urzędach, biurach, holach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, dworcach kolejowych, dworcach autobusowych, lotniskach, toalet dla osób niepełnosprawnych a tak że obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.

Odświeżacze powietrza – sprawdzone rozwiązanie w każdym miejscu

Niektóre miejsca, szczególnie te charakteryzujące się wzmożonym natężeniem ilości ludzi, wymagają odpowiedniej dbałości o higienę i otoczenie. Świetnym rozwiązaniem jest w takich przypadkach odświeżacz powietrza, który nie tylko pozwala zamaskować albo zneutralizować nieświeże zapachy, ale w wielu wypadkach także niszczy szkodliwe bakterie. Prezentowane w naszym sklepie odświeżacze powietrza cechują się wysoką jakością wykonania oraz doborem solidnych materiałów, dzięki czemu mogą spełniać swoje podstawowe funkcje przez długi czas. Jest to szczególnie ważne w takich placówkach, jak dworce autobusowe czy kolejowe, lotniska, szkoły, zakłady pracy czy inne miejsca użytkowości publicznej, gdyż ze względu na wzmożony ruch bardzo łatwo o przypadkowe lub celowe uszkodzenia. Produkty montowane w takich placówkach muszą być wytrzymałe, a oferowane przez nas odświeżacze powietrza takie właśnie są. Poza tym są łatwe w czyszczeniu i ewentualnej dezynfekcji, więc utrzymanie ich w porządku jest proste i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.