Suszarki do rąk

W tej kategorii jest 80 produktów.

Suszarki do rąk to wciąż najpopularniejsze rozwiązanie stosowane w publicznych toaletach. Administratorzy nie muszą pamiętać o konieczności częstej wymiany papierowych ręczników jednorazowych lub o zmianie rolek z ręcznikami wielokrotnego użytku. Obsługa suszarek do rąk jest intuicyjna i nie potrzeba dodatkowych instrukcji, a suszenie dłoni ciep...

Suszarki do rąk to wciąż najpopularniejsze rozwiązanie stosowane w publicznych toaletach. Administratorzy nie muszą pamiętać o konieczności częstej wymiany papierowych ręczników jednorazowych lub o zmianie rolek z ręcznikami wielokrotnego użytku. Obsługa suszarek do rąk jest intuicyjna i nie potrzeba dodatkowych instrukcji, a suszenie dłoni ciepłym strumieniem powietrza nie generuje kolejnych zużytych papierowych ręczników.

Suszarka do rąk to całkowicie bezpieczne i higieniczne urządzenie. Manualne modele suszarek wymagają jedynie naciśnięcia przycisku, które rozpoczyna pracę urządzenia, natomiast automatyczna suszarka do rąk uruchamia się, gdy czujnik na podczerwień wykryje w niewielkiej odległości dłonie osoby, która chce je wysuszyć.

Wiemy, że dla administratorów, właścicieli budynków lub właścicieli firm, którzy dzierżawią pomieszczenia biurowe, ważnych jest kilka aspektów. Przede wszystkim użyteczność każdego zakupionego przez nich sprzętu. Kolejną sprawą jest trwałość urządzenia – jest to ważne zarówno ze względów finansowych, jak i organizacyjnych. Obsługa gwarancyjna lub wymiana urządzenia łączy się z koniecznością załatwienia formalności. Znaczenie ma również design – profesjonalną firmę rozpoznaje się również po nowoczesnym wyposażeniu. Pierwsze wrażenie jest przecież bardzo ważne!

Dlatego nasze urządzenia sanitarne wykonane są z najlepszej jakości materiałów, między innymi stali nierdzewnej, która jest wytrzymała na ciągłe użytkowanie oraz charakteryzuje się klasyczną elegancją.

Najbardziej wymagający użytkownicy zwrócą uwagę na suszarki z wymiennymi filtrami HEPA, które zapewnią najwyższy standard higieny rąk. Suszarki takie polecamy szczególnie do dużych biur, gdzie użytkowane są one niemal bez przerwy, a wśród pracowników i gości znajdują się również alergicy. Dodatkowo suszarki z filtrami HEPA dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wnętrza łazienki i kuchni.

Więcej
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 80 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 80 pozycji

W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne suszarki do rąk, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Suszarki do rąk wykonane z najwyższej jakości:
- stali nierdzewnej AISI 304 o wykończeniu (mat, połysk),
- stali pokrytej białą lub czarną farba epoksydową,
- tworzywa sztucznego ABS, dostępne w różnorodnej gamie kolorów (Bordeaux, Atlantic blue, Black, Champagne, Cherry red, Deep blue, Red F1, Silver grand oraz White),

Suszarki występują w dwóch trybach uruchamiania: manualnym i automatycznym,

Wyposażone w Filtr HEPA z technologią zero smell,

Zastosowanie suszarek bezgrzałkowych, cechuje oszczędność energii oraz szybkość suszenia.

W porównani z innymi rozwiązaniami tj. ręczniki papierowe jednorazowe, suszarki elektryczne do rąk, stosowane w obiektach użyteczności publicznej, toaletach hotelowych, restauracjach, szkołach, urzędach publicznych, kinach, teatrach itp. Pozwalają znacznie zaoszczędzić na kosztach eksploatacji,

Przeznaczone do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, kinach, teatrach, toalet dla osób niepełnosprawnych, itp. jak i obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.