Armatura czasowa do umywalki

W tej kategorii jest 8 produktów.
Wyświetla 1 - 8 z 8 pozycji
Wyświetla 1 - 8 z 8 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne baterie czasowe do umywalek, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Baterie czasowe do umywalek wykonane z najwyższej jakości mosiądzu chromowanego,
  • Baterie czasowe do umywalek uruchamiane są manualnie przy pomocy przycisku samozamykającego,
  • Oferowana przez nas armatura łazienkowa w zależności od modelu baterii może być montowana do ściany bądź blatu, charakteryzuje się wytrzymałością, bezawaryjnością, łatwością w czyszczeniu i dezynfekcji, funkcjonalnością, wyposażona w funkcje ciepła zimna woda (za pomocą dźwigni).
  • Zastosowanie przycisku samozamykającego w bateriach czasowych, pozwala zaoszczędzić aż do 70% wody w porównani z innymi rozwiązaniami tj. zwykłe baterie umywalkowe stosowane w obiektach użyteczności publicznej, toaletach hotelowych, restauracjach, szkołach, urzędach publicznych, kinach, teatrach, muzeach, lotniskach itp.
  • Przeznaczone do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, kinach, teatrach, muzeach, lotniskach, siłowniach, bibliotekach publicznych, urzędach, biurach, dworcach kolejowych, dworcach autobusowych toalet dla osób niepełnosprawnych a tak że obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.