Armatura czasowa do umywalki

W tej kategorii jest 23 produktów.
na stronie
Wyświetla 1 - 12 z 23 pozycji
Wyświetla 1 - 12 z 23 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne baterie czasowe do umywalek, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Baterie czasowe do umywalek wykonane z najwyższej jakości mosiądzu chromowanego,
  • Baterie czasowe do umywalek uruchamiane są manualnie przy pomocy przycisku samozamykającego,
  • Oferowana przez nas armatura łazienkowa w zależności od modelu baterii może być montowana do ściany bądź blatu, charakteryzuje się wytrzymałością, bezawaryjnością, łatwością w czyszczeniu i dezynfekcji, funkcjonalnością, wyposażona w funkcje ciepła zimna woda (za pomocą dźwigni).
  • Zastosowanie przycisku samozamykającego w bateriach czasowych, pozwala zaoszczędzić aż do 70% wody w porównani z innymi rozwiązaniami tj. zwykłe baterie umywalkowe stosowane w obiektach użyteczności publicznej, toaletach hotelowych, restauracjach, szkołach, urzędach publicznych, kinach, teatrach, muzeach, lotniskach itp.
  • Przeznaczone do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, kinach, teatrach, muzeach, lotniskach, siłowniach, bibliotekach publicznych, urzędach, biurach, dworcach kolejowych, dworcach autobusowych toalet dla osób niepełnosprawnych a tak że obiektów użyteczności publicznej o dużym, średnim bądź małym natężeniu ruchu ludzi.

Sprawdź armaturę czasową do umywalki z naszego sklepu

Baterie czasowe do umywalek dostępne w naszym sklepie świetnie wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Ich różnorodny design pozwala zaaranżować model w styl łazienki domowej lub publicznej. Baterie czasowe do umywalek wykonane zostały z najwyższej jakości mosiądzu chromowanego, a uruchamiane są manualnie przy pomocy przycisku samozamykającego.

Oferowana przez nas armatura łazienkowa w zależności od modelu baterii może być montowana do ściany bądź blatu. Modele te charakteryzuje wytrzymałość, bezawaryjnośność i to, że łatwo jest je czyścić i dezynfekować. Zastosowanie przycisku samozamykającego w bateriach czasowych pozwala zaoszczędzić aż do 70% wody w porównaniu z innymi rozwiązaniami. Proponowane produkty przeznaczone są do wyposażenia toalet publicznych w zakładach pracy, szkołach, centrach handlowych, restauracjach, hotelach itp. Są to modele odporne na czynniki zewnętrzne, zachlapania, zabrudzenia oraz otarcia. Wybór armatury dostępnej w naszym sklepie to inwestycja na wiele lat.