Armatura kuchenna – profesjonalna

W tej kategorii jest 8 produktów.
Wyświetla 1 - 8 z 8 pozycji
Wyświetla 1 - 8 z 8 pozycji
  • W naszej ofercie znajdą państwo stylowe wandaloodporne i nowoczesne baterie kuchenne, które wpasują się w każde otoczenie oraz indywidualne potrzeby klientów. Przeznaczone zarówno dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Baterie kuchenne profesjonalne wykonane z najwyższej jakości mosiądzu chromowanego,
  • Armatura kuchenna profesjonalna uruchamiana jest manualnie przy pomocy dźwigni bądź tradycyjnie pokrętłami,
  • Oferowana przez nas armatura kuchenna może być montowana do blatu, charakteryzuje się wytrzymałością, bezawaryjnością, łatwością w czyszczeniu i dezynfekcji, funkcjonalnością, w zależności od modelu może być wyposażona w dodatkową wylewkę, funkcje ciepła zimna woda (za pomocą dźwigni).
  • Przeznaczone do wyposażenia zakładów gastronomicznych, pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, centrach handlowych, hotelach, kinach, teatrach, muzeach, lotniskach, bibliotekach publicznych, urzędach, biurach, dworcach kolejowych, dworcach autobusowych, kuchni w restauracjach.

ARMATURA KUCHENNA – PROFESJONALNA – dlaczego warto w nią zainwestować?

Mówi się, że kuchnia jest sercem domu. Podobnie ma się sprawa w przypadku większych zakładów, które kuchnią stoją – restauracjach, lokalach gastronomicznych, szkołach, placówkach opiekuńczych, knajpach, miejscach użyteczności publicznej oraz wszystkich tych budynkach, w których przygotowuje się posiłki dla większej ilości osób. Profesjonalna armatura kuchenna dostosowana jest do nieustannego używania, zarówno przez osoby pełnosprawne, jak i niepełnosprawne. Solidność wykonania sprzętów i ich wysoka jakość uzyskana, dzięki wyselekcjonowaniu najlepszych materiałów, gwarantuje nam, że sprzęt będzie bezawaryjnie służył przez długi czas. Profesjonalna armaturę kuchenną można zamontować do blatu, co znacznie ułatwia jej użytkowanie. Poza tym utrzymanie czystości i ewentualna dezynfekcja jest prosta, co znacznie przyspiesza proces sprzątania. Mechanizm wody ciepłej i zimnej można uruchomić za pomocą dźwigni albo tradycyjnie pokrętłami – w zależności od naszej wygody. Prezentowany w sklepie sprzęt jest funkcjonalny, gdyż można m.in. zamontować dodatkową wylewkę, która ułatwi mycie.