Suszarki do rąk

Suszarki do rąk to wciąż najpopularniejsze rozwiązanie stosowane w publicznych toaletach. Administratorzy nie muszą pamiętać o konieczności częstej wymiany papierowych ręczników jednorazowych lub o zmianie rolek z ręcznikami wielokrotnego użytku. Obsługa suszarek do rąk jest intuicyjna i nie potrzeba dodatkowych instrukcji, a suszenie dłoni ciepłym strumieniem powietrza nie generuje kolejnych zużytych papierowych ręczników.

Suszarka do rąk to całkowicie bezpieczne i higieniczne urządzenie. Manualne modele suszarek wymagają jedynie naciśnięcia przycisku, które rozpoczyna pracę urządzenia, natomiast automatyczna suszarka do rąk uruchamia się, gdy czujnik na podczerwień wykryje w niewielkiej odległości dłonie osoby, która chce je wysuszyć.

Wiemy, że dla administratorów, właścicieli budynków lub właścicieli firm, którzy dzierżawią pomieszczenia biurowe, ważnych jest kilka aspektów. Przede wszystkim użyteczność każdego zakupionego przez nich sprzętu. Kolejną sprawą jest trwałość urządzenia – jest to ważne zarówno ze względów finansowych, jak i organizacyjnych. Obsługa gwarancyjna lub wymiana urządzenia łączy się z koniecznością załatwienia formalności. Znaczenie ma również design – profesjonalną firmę rozpoznaje się również po nowoczesnym wyposażeniu. Pierwsze wrażenie jest przecież bardzo ważne!

Dlatego nasze urządzenia sanitarne wykonane są z najlepszej jakości materiałów, między innymi stali nierdzewnej, która jest wytrzymała na ciągłe użytkowanie oraz charakteryzuje się klasyczną elegancją.

Najbardziej wymagający użytkownicy zwrócą uwagę na suszarki z wymiennymi filtrami HEPA, które zapewnią najwyższy standard higieny rąk. Suszarki takie polecamy szczególnie do dużych biur, gdzie użytkowane są one niemal bez przerwy, a wśród pracowników i gości znajdują się również alergicy. Dodatkowo suszarki z filtrami HEPA dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wnętrza łazienki i kuchni.

Jest 80 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-12 z 80 pozycji

Aktywne filtry